Partnerzy

Allianz Ubezpieczenia Dom

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. rozpoczęło swoją działalność w Monachium w 1980 roku. Od 1997 roku działa również na rynku polskim. W chwili obecnej jest jednym z liderów sprzedaży ubezpieczeń w Polsce.

AXA Ubezpieczenia OC

AXA powstała w latach 70 we Francji. W Polsce działa od 2006 Należy do jednej z największych międzynarodowej korporacji ubezpieczeniowych na świecie. W 2016 AXA przejęła Liberty Ubezpieczenia. Obecnie zajmuje 5 miejsce w rankingu ubezpieczycieli pod względem zebranej składki

Benefia Ubezpieczenia OC DOM Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, jest spółką należącą do firmy Compensa TU.S.A. W Polsce działa od ponad 15 lat i czerpie tradycje z Benefia TU S.A. należącej do Vienna Insurance Group

Generali OC AC Poznań Firma domPierwsze oddziały Generali powstały na ziemiach Polskich już w 1837 roku, następnie firma powróciła do Polski w 1998 roku i należy do jednaj z największych grup ubezpieczeniowo – finansowych na świecie Powstała w 1831 roku w Trieście.

HDI  OC FIRMA Poznań Ubezpieczenia HDI to firma obecna na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie po serii przejęć, polisy HDI są oferowane przez TUiR Warta S.A.

InterRisk Ubezpieczenia dom firma OC AC InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa w Polsce od 1993 roku. W 2012 roku przejął Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. InterRisk jest również częścią koncernu Vienna Insurance Group, który jest liderem ubezpieczeń w Środkowo – Wschodniej Europie.

Link4 Ubezpieczenia Poznań oc ac Link4 działa w Polsce od 2003 i zajmuje się sprzedażą głownie ubezpieczeń komunikacyjnych. W 2014 roku zostało wykupione przez Grupę PZU.

Proama Ubezpieczenia Oc poznań Proama rozpoczęła działalność w Polsce w 2013 roku jako oddział Groupama S.A. natomiast w 2013 roku stała się oficjalnie częścią Grupy Generali.

PZU Ubezpieczenia OC Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Jest liderem na polskim rynku i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze Towarzystwo Ubezpieczeń w Polsce.

Uniqa Poznań Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń działa w Polsce od ok. 30 lat, należy do Austriackiego koncernu Uniqa, który jest wiodącym ubezpieczycielem w Austrii. Zakresem działania obejmuje głównie rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Na rynku Polskim Uniqa zasłynęła z ubezpieczeń majątku wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Warta Poznań Historia Warty sięga lat 20 ubiegłego stulecia, kiedy to 1920 w Poznaniu powstaje Towarzystwo Ubezpieczeń Warta S.A. założone przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek producentów Rolnych. W 2012 roku nowymi udziałowcami Wart zostają: Niemiecka Grupa Talanx oraz japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda. W tym samym roku Warta przejmuje spółkę HDI Asekuracja stając się drugim co do wielkości ubezpieczycielem majątkowym w Polsce.

Wiener Poznań Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group ma za sobą 29 letnią tradycję na ziemiach polskich, ponieważ powstał w 1990 r jako Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń, następnie w 2012 został wykupiony przez niemiecki koncern ubezpieczeniowy Gothear, a od 2019 działa pod obecną nazwą i jest częścią Vienna Insurance Group AG

facebook